Universitas Ostraviensis

Vypnout grafiku  |  Mapa stránek  |  Vytisknout  |
CZ EN
NÁSTĚNKA

autor: Škarpich Václav
12. 4. 2017
Aktualizovaná témata bakalářských prací pro akademický rok 2017/2018

autor: Břežný Michal
6. 4. 2017
Zrušení konzultačních hodin 10. 4. 2017

autor: Miklín Jan
21. 3. 2017
Témata bakalářských prací pro rok 2017

autor: Kapustová Veronika
12. 2. 2017
Zrušení konzultačních hodin 13.2.2017

Starší příspěvky...

Aktuality | Nabídka práce ve VÚKOZ

Nabídka práce ve VÚKOZ

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i. (VÚKOZ), pracoviště Brno hledá uchazeče na pozici

Výzkumný pracovník (Junior Researcher) v mezinárodním projektu

částečný úvazek (0,5) na dobu určitou (1. 9. 2017 – 30. 6. 2020), místo výkonu práce:  Brno, Lidická 25/27

Požadavky:
ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Ing.) přírodovědného směru se specializací na dálkový průzkum Země (DPZ), fyzickou geografii/krajinnou ekologii
aktivní znalost dálkového průzkumu Země (DPZ) – zpracování satelitních a leteckých snímků
velmi dobrá znalost anglického jazyka
schopnost samostatné práce na zadaném úkolu
schopnost týmové práce
spolehlivost, pečlivost
potenciál pro vědeckou činnost (psaní článků, projektů)

Náplň práce:
použití či navržení vhodných metod DPZ pro identifikaci a následné zhodnocení zelené infrastruktury (GI) na základě dat Sentinel a leteckých snímků z hlediska její kvality a funkcí ve smyslu ekosystémových služeb
analýza historického vývoje GI
terénní průzkum funkcí vytipovaných prvků GI

Nabízíme:
přátelský kolektiv
mzdové ohodnocení dle vnitřního mzdového předpisu VÚKOZ
možnost souběžného Ph.D. studia (pokud ho uchazeč dosud nezačal nebo neukončil)
zaměstnanecké benefity (pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek ze sociálního fondu)
možnost dočasného ubytování na pracovišti
po prokázání odborných kvalit možnost zapojení do dalších projektů, resp. zvýšení úvazku a prodloužení pracovní smlouvy

Doplňující informace k náplni práce případně poskytne Mgr. Hana Skokanová, Ph.D. (tel. +420 541 126 253).

Nabídky obsahující profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 21. 7. 2017 na e-mail hana.skokanova@vukoz.cz. S vybranými uchazeči proběhne osobní pohovor.

KONTAKT:

adresa:
Katedra fyzické geografie a geoekologie

Přírodovědecká fakulta
Ostravská univerzita v Ostravě
Chittussiho 10
710 00 Ostrava – Slezská Ostrava

telefon:
597 092 300, 553 462 300
fax: 596 120 478

karel.silhan@osu.cz
pavlina.stepanova@osu.cz

MAPA:

mapa.png, 24 kB

Počet přístupů (od 29. 6. 2017): 161